5000 TL’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı

5000 TL’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı

8 Ağustos 2018 Kapalı Yazar: Bets10-Rulet
5000 TL'ye Kadar Bonus Kazanma Şansı

5000 TL’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı

Bets10 sezon başlangıcına özel olarak çok ama çok kazançlı bir kampanya çıkarmış. Kampanya şu an kampanya sayfasında deli gibi kazandırıyor. Bu kampanyada 5000 tl ‘ye kadar bonus kazanma şansı var. Aslında kampanyada yok yok. Tüm detaylar yazımın içeriğinde.

5000 TL’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı

Bu kampanyada kazanmak için yapılacak tek şey;

Bonusunu Seçip Kampanyaya Katıldıktan hemen sonra, hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak.

Sezon başlangıcına özel 3 bonusdan birini seç, sezon başlamadan kazan. Kazanmak içinde HEMEN TIKLA

Kampanya Detayları:

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.
Bu kampanya 3 Ağustos 2018 saat 18:00 – 31 Ağustos 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
5000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 20000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 20.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %25’i kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
200 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 200 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 200 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz At Yarışı, Türk Pokeri ve Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.

Hızlı Giriş sistemimizi kullanarak jet hızında Bets10’da olabilirsin.

BETS10 KAZANDIRIR